sem


Koçist Teknoloji ilk günkü heyecanı ile yoluna devam ediyor. Markalaşma ve kurumlaşma çalışmalarınız için bizimle aynı heyecanı yaşamak ister misiniz?

Hedef kitleye tek kanal üzerinden ulaşabildiğimiz günler geride kaldı.

Günümüzde aynı anda birden çok cihaz ile içerik tüketiyoruz. Bu nedenle markaların sadece tek yönlü iletişim kurulabilen geleneksel reklam mecralarının yanı sıra online platformlarda da yer alması gerekiyor.

Online platformlar; interaktif, kişiselleştirilebilir ve paylaşılabilir yapısı sayesinde günümüz kullanıcısına çok daha kaliteli bir deneyim sunuyor. Hızla gelişen bu alanda içerik, yaratıcılık, hedefleme açısında alternatiflerin çok olması doğru stratejilerin takip edilmesini zorlaştırıyor. Bu noktada SEM Marka Pazarlaması ekibimiz, YouTube, Google Görüntülü sem Reklam Ağı ve Sosyal Medya reklamlarını kullanarak, markanız için doğru stratejinin oluşturulması ve yönetilmesini sağlar.

Erişim

Gösterim, tıklama, izlenme ve etkileşim metriklerini göz önüne alarak, YouTube, Google Görüntülü Reklam Ağı ve Sosyal Medya reklam alternatiflerinden hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşabileceğiniz medya planının hazırlayıp, kampanyanın yayına girdiği ilk günden itibaren bu planı düzenli bir şekilde oluşturuyoruz.

Koçist Teknoloji
sem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *